Justin Bieber spáchál on-line sebevraždu

17. dubna 2011 v 15:23
Justin Bieber (17) vrazil kudlu do zad milionům svých fanynek a fanoušků. Oznámil totiž, že se stahuje z Twitteru a čas, který doposud trávil na internetu, věnuje rodině. Každodenní činnost sedmnáctiletého zpěváka přitom na jeho profilu sleduje více než osm milionů lidí.

Autor hitu Pray to oznámil během svého pobytu v Izraeli, kde dnes odzpívá koncert v Tel Avivu. "Jsem znechucený, jak mě neustále pronásledují paparazzi. Chtěl jsem si tuhle krásnou zemi projet a objevit všechny krásy, které nabízí, jsou mi ale neustále v patách novináři," postěžoval si Justin fanouškům z Izraele. "Už se těším, až odzpívám koncert, dám si pauzu od Twitteru a strávím zase nějaký čas s rodinou," uvedl dále.
Justinu Bieberovi v Izraeli vadí především to, že se ho pokoušeli nafotit paparazzi u posvátných míst. "Ať si mě klidně fotí, jak jím ve fastfoodu, ale na místech modliteb mi to přijde absurdní," uvedl zpěvák, který si ale i přes občasnou logistickou náročnost návštěvu Izraele užívá. Po čtvrtečním koncertě v telavivském Hayarkon Parku ho čekají v rámci turné další koncertní zastavení v Malajsii, Indonésii, Austrálii a na FilipínáchJustin Bieber spáchál on-line sebevraždu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama