Justin Bieber zapálil mámě vlasy1

9. dubna 2011 v 14:42 | BH
Chybělo jen malinko a návštěvníci sobotního (2.4.) koncertu v berlínské O2 Worl aréně mohli na vlastní oči zažít tragédii!
Stejně jako kamkoli jinam, i na koncert do Německa doprovodila Justina jeho máma Pattie Mallette. A protože zrovna v den show měla narozeniny, zpěvák se rozhodl, že jí přichystá překvapení! Pozval ji na pódium, přinesl dort a s celým sálem začal zpívat Happy Birthday! Když se ovšem Pattie nad sladkou pochoutku naklonila, že sfoukne svíčky, začaly jí hořet vlasy.

Naštěstí to bylo jen pár slabých pramínků, kterých si ovšem bystrý Justin všiml, rychle je uhasil a přidržel, než máma sfoukla všechny svíčky.

Na pódiu událost nekomentoval, jen mámě popřál všechno nejlepší a řekl: "Vždycky budu tvoje dítě, mami!" Po skončení akce ovšem Justin hned sedl ke kompu a na svůj twitter napsal: "Trochu pokažená show v Berlíně... Vzal jsem mámu na pódium, abych jí zazpíval Happy Bday a místo toho jsem jí od svíček zapálil vlasy. :-( Naštěstí jsem jí včas zachránil! :-)"

A co na to Pattie? Ta na tweetovala: "Justine, díky za dort (dost jsem se na scéně styděla) :-) A díky, žes mě zachránil! :-)"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama